Ankara İyidereliler Derneği kuruldu

Ankara İyidereliler Derneği kuruldu

  • 1
  • 0

Ankara İyidereliler Derneğinin Kurucu Başkanı Yılmaz Çelik oldu.

Rize Dernekleri Federasyonu’nun Akay Caddesindeki Genel Merkez binasında yapılan genel kurul, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile başladı.

Ankara RİDEF Başkanı Muammer Bostan, Trabzon Dernekleri Federasyon Başkanı ve Karadeniz Dernekleri Federasyonu (KARDER) Başkanı Ali Hacıfazlıoğlu ve RİDEF’i oluşturan dernek başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yapılan ilk genel kurulun Divan Başkanlığını RİDEF Başkan Yardımcısı Abdurrahman Aksu, Başkan  Yardımcılığını Ali Akgün, Katip Üyeliğini ise Oğuzhan Güler yaptı. 

Kurucu başkan Yılmaz Çelik, Hemşin Derneği Başkanı Metin Aydın, RİDEF Başkanı Muammer Bostan, RİDEF eski Başkanı Mustafa Babal ve KARDER Başkanı Ali Hacıfazlıoğlu'nun konuşmalarının ardından İyidereliler Derneğinin Kurucu Başkanı Yılmaz Çelik ve yönetim kurulu tebrikleri kabul etti. Birlikte çekilen fotoğraf ile genel kurul sona erdi.

Genel kurulda Rize Dernekleri Federasyonu’na (Ankara RİDEF) katılma kararı alan İyidereliler Derneği’nin Yönetimi şu isimlerden oluştu; Yılmaz Çelik (Başkan), Göktan Meto, Erkan Kaba, Oğuzhan Güler, Savaş Kalkavan, Engin Kavalcı, Batuhan Şamlı

Haber : DERYA ÇATAN

Yorum Yap

Otobüsün altında kalan motosikletli öldü

Otobüsün altında kalan motosikletli öldü

  • 0
  • 0
Sinop'ta yaralı martıya jandarmadan yardım eli

Sinop'ta yaralı martıya jandarmadan yardım eli

  • 0
  • 0

Hababam Sınıfı'nın 'Hayta İsmail'i olarak tanınan Rizeli oyuncu kimdir?