• 01 Ağustos 2021 Pazar
  • Rize AÇIK
  • 00:00
    1 Ağustos 2021 İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı:

Nusret Bayraktar

24. Dönem Rize Milletvekilidir.

Nusret Bayraktar

Nusret Bayraktar, 1 Ocak 1951`de Rize Ardeşen`de doğdu. Babasının adı Mehmet, annesinin adı Fatma`dır. Makine Mühendisi, Sanayici ve İş Adamı; Yıldız Üniversitesi Makine Fakültesini bitirdi. Serbest makine mühendisi olarak çalıştı. Özel bir şirketin genel müdürü olarak görev yaptı.

  

Bademlik İlim ve Hizmet Vakfı Kurucu Üyesi ve Başkanı oldu. İstanbul İl Genel Meclisi Üyeliği; Mahalli İdareler Derneği ile Mahalli İdareler Enstitüsü Kuruculuğu ve Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundu. Beyoğlu Eğitim ve Hizmet Vakfı ile Beyoğlu İnsan ve Çevre Vakfı Kurucu Üyeliği, Kasımpaşa Spor Kulübü Başkanlığının yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Beyoğlu Belediye Başkanlığı görevini yürüttü. 22 ve 23. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. 23. Dönemde Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanlığı yaptı. 24. Dönem Rize Milletvekilidir. Fransızca bilen Bayraktar, evli ve 4 çocuk babasıdır.

   

Sitemizde yer alan haberlerde bazıları.

Bayraktar`dan Pazar Esnafını Ziyaret Etti
31 Mayıs 2011 Salı
Bayraktar`dan Pazar Esnafını Ziyaret Etti
AK Parti İstanbul Milletvekili ve Rize Milletvekili adayı Nusret Bayraktar, Seçim çalışmaları kapsamında Pazar ilçesinde esnafı ziyaret etti.
Çayın geleceği Organik Çaydadır
26 Mayıs 2011 Perşembe
Çayın geleceği Organik Çaydadır
AK Parti Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar Seçim Çalışmaları Kapsamında Ziyaretlerde Bulunduğu Çayeli`nde Kalite Ve Pazar Açısından Organik Çay Üretiminin Çayın Geleceğini Belirleyeceğini Vurguladı.
Bayraktar`dan Bıyık`a Sert Yanıt
25 Mayıs 2011 Çarşamba
Bayraktar`dan Bıyık`a Sert Yanıt
AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret bayraktar Çay Tv`de katıldığı canlı yayın programında CHP Rize milletvekili adayı Kenan Bıyık`a sert cevap verdi.
Dağ Dibi Yoluna Ek Bütçe
24 Mayıs 2011 Salı
Dağ Dibi Yoluna Ek Bütçe
AK Parti Rize Milletvekili adayı Nusret Bayraktar, Rize - Dağ dibi yolu için Karayolları Genel Müdürlüğü 2011 yılı için ek bütçe çıkarıldığını söyledi.
Başbakanı Mahçup Etmemeliyiz
22 Mayıs 2011 Pazar
Başbakanı Mahçup Etmemeliyiz
AK Parti Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar, Güneysu halkının, AK Parti iktidarının ülkemize sağladığı kazanımların farkında olduğunu dile getirdi.
YORUM EKLE